Hankook Kinergy 4S 2 X H750A 235/55 R18 104V Fr 3Pmsf
VÂNZAREA S-A ÎNCHEIAT DEJA
| Latime: | 235 |
|---|---|
| Inaltime: | 55 |
| Diemetru: | R18 |
| Utilizare: | 4X4/SUV |
| Indice greutate: | 104 - Sarcina maxima de incarcare 900kg |
| Indice viteza: | V - 240km/h |
| Model: | KINERGY 4S2 H750A |
| Indice consum: | C |
| Indice aderenta: | B |
| XL-Ramforsat: | DA |
| FR - protecție jantă: | DA |
| Anotimp: | All season |
| Nivel de zgomot: | B |
| Observație: | FR 3PMSF |
| Brand: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | DA |
| Depozit: | PNUSRVS |
| Greutate aproximativă: | 12.9kg |
![[Obr.: 10/19/61/7-hankook-kinergy-4s-2-x-h750a-235-55-r18-104v-fr-3pmsf-1697613467.jpg]](https://www.goldtuning.ro/images/catalog-main2/10/19/61/7-hankook-kinergy-4s-2-x-h750a-235-55-r18-104v-fr-3pmsf-1697613467.jpg)
