LED Headlights Series H25 CANBUS HIR2 9012 12V 31W AMIO-04716

Informații despre produs
H25 Series HIR2 CANBUS 12V 31W LED car bulbs are a modern light source with a high luminous efficiency of 3780 lm and a colour temperature of 6000K (cool white). They use new-generation CSP diodes, which ensure a stable luminous flux and long service life. The built-in CANBUS module eliminates burnt bulb errors in most vehicles equipped with a lighting control system. The compact design of the H25 series makes it easy to install even in the limited space of a headlight. Technical parameters: • Socket type: HIR2 • Voltage: 12V • Power: 31W • Luminous flux: 3780 lm • Colour temperature: 6000K • Technology: CSP diodes • System: CANBUS (anti-error) • Series: H25 Advantages: • High brightness and precise light distribution • No CANBUS errors • Low operating temperature and long service life • Easy plug & play installation • Resistance to vibrations and changing temperature conditions Approval: E9, ECE R10ID: 5358642
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | HIR2 |
| Typ pätice: | PX22d |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 31W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné |
| Svietivosť(lumeny): | 3780lm |
![[Obr.: 11/76/98/3-led-headlights-series-h25-canbus-hir2-9012-12v-31w-amio-04716-1761612631.jpg]](https://www.goldtuning.ro/images/catalog-main2/11/76/98/3-led-headlights-series-h25-canbus-hir2-9012-12v-31w-amio-04716-1761612631.jpg)




