HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 275/55 R20 117W
VÂNZAREA S-A ÎNCHEIAT DEJA

Informații despre produs
Anvelopă de vară HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 275/55 R20 117WEticheta energetică poate fi găsită aici: Zobraziť v databáze EPREL
| Latime: | 275 |
|---|---|
| Inaltime: | 55 |
| Diemetru: | R20 |
| Utilizare: | 4X4/SUV |
| Indice greutate: | 117 - Sarcina maxima de incarcare 1285kg |
| Indice viteza: | W - 270km/h |
| Model: | VENTUS S1 EVO3 SUV K127A |
| Indice consum: | C |
| Indice aderenta: | A |
| Zgomot: | 73 |
| XL-Ramforsat: | DA |
| Anotimp: | Vara |
| Nivel de zgomot: | B |
| Etichetă energetică: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/500395 |
| Observație: | NO M+S |
| Brand: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | DA |
| Depozit: | IH |
| Greutate aproximativă: | 16.7kg |
![[Obr.: 11/85/37/0-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-275-55-r20-117w-1762794358.jpg]](https://www.goldtuning.ro/images/catalog-main2/11/85/37/0-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-275-55-r20-117w-1762794358.jpg)