HANKOOK ION GT SUV IK41A 205/60 R16 96H
VÂNZAREA S-A ÎNCHEIAT DEJA

Informații despre produs
Anvelopă de vară HANKOOK ION GT SUV IK41A 205/60 R16 96HEticheta energetică poate fi găsită aici: Zobraziť v databáze EPREL
| Latime: | 205 |
|---|---|
| Inaltime: | 60 |
| Diemetru: | R16 |
| Utilizare: | 4X4/SUV |
| Indice greutate: | 96 - Sarcina maxima de incarcare 710kg |
| Indice viteza: | H - 210km/h |
| Model: | ION GT SUV IK41A |
| Indice consum: | A |
| Indice aderenta: | A |
| Zgomot: | 69 |
| XL-Ramforsat: | DA |
| Anotimp: | Vara |
| Nivel de zgomot: | A |
| Etichetă energetică: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/2186669 |
| Observație: | NO M+S |
| Brand: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | DA |
| Depozit: | IH |
| Greutate aproximativă: | 9.5kg |
![[Obr.: 11/85/73/8-hankook-ion-gt-suv-ik41a-205-60-r16-96h-1762794386.jpg]](https://www.goldtuning.ro/images/catalog-main2/11/85/73/8-hankook-ion-gt-suv-ik41a-205-60-r16-96h-1762794386.jpg)