Continental Contiwintercontact Ts 790 V 255/40 R17 98V
VÂNZAREA S-A ÎNCHEIAT DEJA
| Latime: | 255 |
|---|---|
| Inaltime: | 40 |
| Diemetru: | R17 |
| Utilizare: | AUTOTURISME |
| Indice greutate: | 98 - Sarcina maxima de incarcare 750kg |
| Indice viteza: | V - 240km/h |
| Model: | CONTIWINTERCONTACT TS 790 V |
| Indice consum: | D |
| Indice aderenta: | C |
| Zgomot: | 73 |
| XL-Ramforsat: | DA |
| FR - protecție jantă: | DA |
| Anotimp: | Iarna |
| Nivel de zgomot: | B |
| Etichetă energetică: | 73-B-C-B-C1 |
| Observație: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/479481 |
| Brand: | CONTINENTAL |
| Autoturisme: | DA |
| Depozit: | ALC |
| Greutate aproximativă: | 12 kg |
![[Obr.: 93/49/21-continental-contiwintercontact-ts-790-v-255-40-r17-98v-1665673146.jpg]](https://www.goldtuning.ro/images/catalog-main2/93/49/21-continental-contiwintercontact-ts-790-v-255-40-r17-98v-1665673146.jpg)

